خوش‌‌آمدگویی سوشیانت را پذیرا باشید

 سوشیانت بر این عقیده است که کلیه افراد مرتبط با مرمت آثار تاریخی و اشیاء فرهنگی اعم از دانشجویان، اساتید، کارشناسان میراث فرهنگی، محققان و دوست‌داران این زمینه، عضو، مخاطب، بسط‌دهنده و ناظر این پایگاه هستند و این عزیزان می‌توانند در بستر ایجاد‌شده، با اشتراک اندیشه‌ها، آموخته‌ها، تجربیات، نوشته‌ها و ترجمه‌های خود، سهمی در این مهم داشته باشند. در این میان سهم سوشیانت ارائه‌ی بستری مناسب برای این تبادل اطلاعات است.

این پایگاه نگاه تخصصی به هر مقوله را از وظایف خود دانسته و امید دارد با نقد و ارائه‌ی نظر خوانندگان و کاربران گرامی بر ادامه‌ی آن ثابت قدم بماند. جهت مکاتبه با سوشیانت و ارسال نظرات خود می‌توانید از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید.

فرم تماس

  • این ایمیل جهت ارتباط با شما استفاده خواهد شد. لذا جهت تایید ایمیل خود با کلیک روی دکمه "ارسال کد عبور یکبار مصرف (OTP)" یک کد برای شما فرستاده خواهد شد که باید آنرا در کادر زیر وارد نمایید.
  • انواع فایل های مجاز : pdf, docx.
    اگر مایل به ارسال فایل در ارتباط با خبر، منبع یا پیام خود هستید از قسمت “بارگذاری فایل پیوست” استفاده کنید. سوشیانت فقط پذیرای فایل‌های شما در قالب “word” و “PDF” خواهد بود.

 

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا